نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: حالم از خودم بهم میخوره

1131
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حالم از خودم بهم میخوره

درود
    من یه دختر 15 ساله‌م کلاس نهم . مشکل من درسام و مدرسمه . با اینکه پارسال و پیارسال درسام واقعا خوب بود امسال خیلی افت کرده . واقعا نمیدونم باید چیکار کنم . چون یه تایمی انقد حالم بد بود (حس میکنم افسردگی شدید دارم) که حتی سر کلاسامم نمیرفتم . مدرسه‌م هم نمونه دولتیه . امسالم سال مهمیه . منم کلی از درسا عقبم و هیچکس درک نمیکنه . همش میگن خب بخون دیگه . ولی هم خیلی زیاده هم اصلا نمیتونم برنامه‌ریزی کنم . امتحانای میانترممو خیلی خراب کردم . الان خیلی استرس دارم و میترسم برم سر کلاسام . خب طول میکشه تا خودمو جم کنم یتونم همه‌ی درسامو بخونم دیگه . تا اون موقع نمیدونم چجوری جواب معلمارو بدم و میترسم معلما ازم بپرسن و منم که بلد نیستم جواب بدم . دو هفته دیگه هم امتحانای ترم شروع میشه و حضوری هم هست . حالم از خودم بهم میخوره . دلم میخواد خودم‌ بکشم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45897
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حالم از خودم بهم میخوره

درود راستین
    من قبلا بدتر از تو بودم و نمی‌تونستم حتی ۱ دقیقه درس بخونم. اما یه راه حل های جادویی که خز نیستن پیدا کردم. وقتی میخوای درس بخونی: اگر تمرکزت هنگام درس خوندن بهم خورد، سعی نکن مطلب بره تو ذهنت فقط از رو متن اینقدر روخونی کن که تمرکزت برگرده سرجاش و اگر هنگام درس خوندن با خودت گفتی: برم بازی کنم درس نخونم. این گفته‌ رو نادیده بگیر و ادامه بده یا حتی اگرم از ذهنت بیرون نرفت، فقط همون روخونی‌رو بکن از رو متن. بعدش اون حس کم کم از بدنت خارج میشه و دوباره میخونی.
    این راه حل هارو امتحان کن ۱۰۰ درصد جواب میده. ( هرچند من خودم به دلایل دیگه با این راه حل‌ها نمیتونم بخونم. دلایلی خیلی متفاوت با دلایل تو.) اگر این راه حل ها جواب ندادن دوباره پست کن و بگو چرا جواب نداد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد